Triumf w Olimpiadzie Przedsiębiorczości

Triumf w Olimpiadzie Przedsiębiorczości

 

Uczennica naszej szkoły Karolina Stasica po kilku miesiącach przygotowań i przebrnięciu licznych etapów wstępnych, dotarła do finału Olimpiady Przedsiębiorczości. W ubiegły czwartek, to jest 7 kwietnia 2022 roku, miały miejsce w Warszawie finałowe rozgrywki z udziałem kilkudziesięciu utalentowanych uczniów z całego kraju. Po bardzo intensywnym i przepełnionym emocjami dniu, po teście i eliminacjach ustnych, to Karolina zdobyła pierwsze miejsce w tym prestiżowym konkursie.

Cała społeczność szkolna jest dumna z postawy naszej reprezentantki, która pokazała jak mozolną pracą, uporem i odwagą osiągnąć najwyższe cele, nie pozostaje nam nic innego niż branie przykładu z Karoliny. Warto wspomnieć, że w tym konkursie to pierwszy taki sukces w dziejach naszej szkoły.

Gratulacje kierujemy również do Rodziców Karoliny – Moniki i Włodzimierza, wszystkich osób wspierających Ją na drodze do zwycięstwa, w tym uczniów klasy 3 bp oraz opiekuna uczennicy ze strony placówki – Dorocie Szkucik.