Podsumowanie Konkursu Języka Angielskiego

Dnia 19 marca 2013 odbyło się podsumowanie kolejnej edycji konkursów języka angielskiego o nagrodę główną dyrektora ZSO im.S.Żeromskiego.

W IV konkursie języka angielskiego dla szkół podstawowych w I etapie szkolnym  udział wzięło 28 szkół (552 uczniów) z następujących miejscowości: Bielsko-Biała, Kaniów, Janowice, Cisiec, Bujaków, Szczyrk, Bronów, Stara Wieś, Kozy, Czaniec, Czechowice-Dziedzice, Wilkowice, Wilamowice, Świętoszówka. Do II etapu międzyszkolnego przeszły 82 osoby, a do finału 40 osób. Mamy 10 laureatów, 10 finalistów i 20 osób nagrodzonych za udział w finale konkursu (WYNIKI w Menu obok: „Konkurs Języka Angielskiego”).

W VI konkursie języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych: w i etapie szkolnym udział wzięło 36 szkół (607 uczniów) z: Rychwałdu, Mazańcowic, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Żywca, Łodygowic, Buczkowic, Ciśca, Bujakowa, Dankowic, Szczyrku, Ligoty, Bystrej, Cieszyna, Skoczowa, Rudzicy I Czańca. Do II etapu międzyszkolnego przeszło 87 uczniów, a do finału 30 uczniów. Jest 10 laureatów, 10 finalistów i 10 osób nagrodzonych za udział w finale konkursu.

W VI konkursie języka angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych w i etapie szkolnym udział wzięło 11 szkół (298 uczniów). Do II etapu zakwalifikowało się 24 uczniów, a do finału 11. 3 osoby uzyskały status laureata, 3 finalisty, a 4 zostały nagrodzone za udział w finale konkursu.

Wszystkim finalistom, laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. WYNIKI znajdują się w Menu obok: „Konkurs Języka Angielskiego”.