NOWE TERMINY KONKURSU

Szanowni Państwo,

Podaję aktualne terminy Konkursu z Języka Angielskiego z elementami wiedzy o Bielsku-Białej.

I etap (szkolny) 28 maja 2021 (piątek) ok. godz. 9.00.

Prosimy o przesłanie poprawionych testów do 04 czerwca 2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie wyników I etapu 06 czerwca 2021. Wyniki zostaną przesłane na adres email nauczycieli zgłaszających uczniów.

II etap ( odbywający się w LO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej ul. Bohaterów Warszawy 20) 14 czerwca 2021 (poniedziałek) o godz. 8.00. Prosimy o przybycie do szkoły na godzinę 7.30.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród 16 czerwca 2021 (środa) w LO im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej ul. Bohaterów Warszawy 20. Dokładną godzinę podamy podczas II etapu konkursu.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Dobija