Debaty Oksfordzkie 2023/2024

W szkolnym rytmie życia czerwiec jest miesiącem podsumowań. Koło Debat Oksfordzkich zakończyło pracę w tym roku szkolnym z satysfakcją i poczuciem wzrastającej pewności siebie, nie bez powodu zatem patrzymy w przyszłość z optymizmem.

Reprezentacja naszego Liceum w składzie: Barbara Wolna, Sandra Rebuffa, Jan Błotko, Jakub Kość oraz Maria Sadlok dzielnie walczyła w licznych turniejach dla licealistów. Do listy osiągnięć, tej wciąż bardzo młodej grupy ludzi, dopisujemy tytuł finalistów Bielskiego Turnieju Debat Oksfordzkich oraz trzecie miejsce w Finale Turnieju Debat Oksfordzkich o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego.

Za wsparcie dziękujemy opiekunowi Koła i Reprezentacji – Dorocie Szkucik, a także uczniom i uczennicom: Wiktorii Rasale, Erykowi Rzepińskiemu, Mai Sostaric, Dagmarze Olek oraz Igorowi Zioło.