ERASMUS PLUS – BÂRLAD, RUMUNIA

W dniach 8–12 kwietnia 2019 roku10 osób z naszego Liceum gościło w Liceul Tehnologic Petru Rares w Bârlad w Rumunii. Była to druga wizyta w ramach realizacji projektu Erasmus Plus „Counselling at Schools”. W trakcie naszego pobytu zajmowaliśmy się problemami, którym muszą stawić czoła współcześni młodzi ludzie. Uczniowie naszej szkoły przedstawili multimedialną prezentację na temat uzależnień od nowoczesnych technologii. Program pobytu obfitował w: zajęcia warsztatowe, wykłady, spotkania z ciekawymi ludźmi i wizyty w fundacjach zajmujących się zapobieganiem i rozwiązywaniem problemów społecznych i cywilizacyjnych. Poza realizacją zadań projektowych znaleźliśmy czas na rozmaite atrakcje, wśród nich wizyta w muzeum, seans w planetarium, wyjazd do Jassi oraz liczne spotkania z nowymi koleżankami i kolegami z Bułgarii, Rumunii i Turcji.

4NEW

Relację z pobytu w Rumunii znajdziecie w zakładce ERASMUS PLUS-WIZYTY- RUMUNIA