POWER Irlandia Włochy

POWER  Irlandia Włochy

Nie bylo to "Dwunastu gniewnych ludzi"..., ani "Parszywa dwunastka"..., tym bardziej dwunastu apostołów, a tuzin nauczycieli naszej szkoły, który zamiast leżeć na plaży,  wyruszył na podój Irlandii i Włoch w ramach program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji.o wdzięcznej nazwie Erasmus+.

Dobrą wakacyjną książkę szaleni pedagodzy zamienili na zeszyty, słowniki i na różnych kursach rozwijali swoje językowe zdolności (English for Teachers), zgłębiali tajniki kultury (English & Culture: Methodology of Culture for teachers of English.), (Reading the City), poznawali programy komputerowe( ICT for Teaching) i uczyli się, jak lepiej i ciekawie przekazywać wiedzę (Activate your English for teaching) tym, którzy o szkole zapomnieli na dwa miesiące wakacji.

Pracowali ciężko, ale bawili się wyśmienicie, bo przypomnieli sobie, szkolne czasy . Grzecznie robili zadania, przygotowywali prezentacje i odpowiadali na pytania nauczycieli.

Wolny czas spędzali na zwiedzaniu i kosztowaniu regionalnej kuchni. Teraz juz wrócili pełni zapału i są gotowi podzielić się tym doświadczeniem przez następny rok szkolny.

Certyfikat Beata KBA Certyfikaty Certyfikat Kasia