Sukcesy olimpijskie

Dobiega końca tegoroczny maraton olimpijski w ramach inicjatywy COPTIOSH, organizowanej we współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku. Nasi uczniowie podjęli rywalizację w  kolejnych pięciu ogólnopolskich olimpiadach: Wiedzy Historycznej, Wiedzy o Unii Europejskiej, Wiedzy o Prawach Człowieka, Wiedzy o III RP oraz Wiedzy o Społeczeństwie.

Byli to:Sonia Strzygockaz klasy 3 c, Tymoteusz Dadok, Patrycja Żebranowicz z klasy 2 cp, Martyna Szostek z klasy 2 cg, Łukasz Matejko i Michał Pezda z klasy 1 c. Wszystkim  uczestnikom gratulujemy talentów, zapału i zdobytych doświadczeń.

W tym trudnym dla nas roku, szczególnie gratulujemy Martynie Szostek, która uzyskała tytuł laureatki Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie oraz Soni Strzygockiej - multilaureatce Olimpiad: Wiedzy o III RP, Wiedzy o Prawach Człowieka oraz Wiedzy o Społeczeństwie.

Sonia zdobyła także tytuł laureatki Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, w której tytuł finalistki uzyskała inna uczennica z klasy 2 cg Julia Grduk.

Sonia Strzygocka brała także udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej " Gwiezdny Krąg", który przyniósł jej tytuł finalistki.

Dziękujemy wszystkim wyróżnionym oraz ich opiekunowi Pani Izabeli Podlewskiej-Lasler.