Sukcesy konkursowe

IZA 1Sukcesy konkursowe

W środę 14 listopada uczniowie naszego liceum: Patrycja Krasny z kl. 2 c, Bartosz Piotrowski z kl. 1 c oraz Grzegorz Paciecha i Andrzej Słowik z kl. 3 c wzięli udział w corocznym Konkursie wiedzy o sejmie, przygotowywanym przez posłów na Sejm i prowadzonym przez pracowników kancelarii Sejmu Rzeczpospolitej. Konkurs odbywał się w IV LO im. KEN. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów dotyczących historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Zmagania konkursowe zakończyły się po raz kolejny sukcesem - Grzegorz wygrał, a Andrzej zajął trzecie miejsce. Na podium znalazł się także uczeń V LO Jakub Koral - zresztą absolwent naszego gimnazjum. Nagrodą dla zwycięzców jest wyjazd do Warszawy i zwiedzanie gmachu parlamentu.

Gratulujemy uczniom i opiekunowi Pani Prof. Izabeli Lasler.

IZA2