"Dzień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej"

7 kwietnia 2016 r. uczniowie naszego liceum po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni w zawodach, w których mogli się popisać wiedzą politologiczną. W VII edycji projektu "Dzień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej", organizowanego przez VI LO im. A. Krajowej, w konkursie
"Władza ustawodawcza w dwudziestoleciu międzywojennym i we współczesnej Polsce" Dobrochna Grzesiak zajęła pierwsze miejsce, a Wojtek Krzempek był trzeci ( oboje są z klasy 3 d). Natomiast w konkursie wiedzy o sejmie, zorganizowanym pod patronatem Pani Poseł M. Pępek w IV LO im. KEN nasi uczniowie zgarnęli całą pulę - Mikołaj Pietrzyk z 2 c był pierwszy, Ada Maśka z 2 c druga, a Karolina Czyżewska z 1 c  - trzecia. W nagrodę zostali zaproszeni na wycieczkę do Warszawy, gdzie m.in. zwiedzą sejm.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom  gratulujemy.