Sport 2008/2009

Lekkoatletyka

Wrzesień 2012

Reprezentacja szkoły chłopców zdobyła II miejsce i wicemistrzostwo miasta w składzie:

Wojciechowski Marcin, Jabłoński Łukasz, Nowak Mateusz, Klęczek Szymon, Kocur Adam, Stryjewski Jakub, Pisarek Mateusz, Więzik Marcin, Honkisz Maciej.

skok w dal
Augustyn Dawid, Pollak Konrad, Głąbek Michał

pchnięcie kulą
Tobiczyk Ziemowit, Piskorz Jakub, Figacz Grzegorz

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zdobył Wojciechowski Marcin w biegu na 100m z wynikiem 11,9s oraz III miejsce Zeman Aleksandra w pchnięciu kulą z wynikiem 8.76m.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani G.Filipiak zdobyła II miejsce i awansowała do zawodów rejonowych.

Skład drużyny: Furtak Mariola, Cichewicz Karolina, Pinczer Estera, Guzik Kama, Składnik Joanna, Woźnica Ewa.
Reprezentacja chłopców pod opieką pana G.Muszyńskiego uplasowała się na miejscu III. Gratulujemy.

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Bielsko-Biała 2008

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt IV miejsce.
W rozgrywkach indywidualnych I miejsce zdobyła Marta Charkiewicz.

Dziewczęta startowały w składzie: Fajfer Bianka, Matusiak Katarzyna, Charkiewicz Marta.

Mistrzostwa Miasta w Koszykówce

Bielsko-Biała 2008/2009

Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani G.Filipiak zajęła II miejsce i tytuł wicemistrzyń miasta.

Skład drużyny: Pala Kinga, Kohut Karina, Składnik Joanna, Miśkowiec Magdalena, Wardzała Sylwia, Łobozek Karolina,Pawlus Patrycja, Limdner Justyna.

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

Bielsko-Biała 2008/2009

Reprezentacja szkoły dziewcząt i chłopców pod opieką pani Anety Budki wywalczyła II miejsce i tytuł wicemistrzów miasta.

Drużyna dziewcząt w składzie:
Miśkowiec Magdalena, Jędrzejko Kinga, Krzyżanowska Izabela, Woźnica Ewa, Sikora Barbara, Moczek Katarzyna,Sacher Julia, Figacz Katarzyna, Myśliwiec Maria, Matusiak Katarzyna.

Drużyna chłopców w składzie:
Borowski Maciej, Śpiewak Łukasz, Skura Łukasz, Pytel Tomasz, Wagner Iwo, Figacz Grzegorz, Grygierczyk Kamil, Kazanecki Adrian, Cebrat Wojciech, Tobiczyk Ziemowit, Kuraj Filip,Wojnarowski Bartosz, Wójtowicz Maciej.

Licealiada Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Bielsko-Biała 2008/2009

Drużyna męska przygotowana przez pana G. Muszyńskiego zdobyła I miejsce i tytuł mistrzów miasta. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Skład drużyny: Romanowski Łukasz, Dębski Paweł, Lejawka Andrzej, Satława Marcin, Jaszczurowski Piotr, Fijak Arkadiusz, Wierzbowski Maciej,Chrapusta Tomasz, Sibik Adrian, Wojnarowski Bartosz, Kosonowski Artur, Wagner Iwo,Babrzyński Sławomir, Bąk Paweł,

Mistrzostwa Miasta w Narciarstwie Alpejskim

12-13 03.2009 Klimczok

Bardzo dobry start naszej reprezentacji i I miejsce w klasyfikacji drużynowej wywalczyła drużyna w składzie: Kohut Joanna, Szamota Ewa, Krywult Marta, Chrapusta Ewelina, Stryjewski Jakub, Pisarek Mateusz, Szałajko Michał, Karolus Piotr.

Gratulujemy.