Olimpiada Przedsiębiorczości

Kolejny indeks zdobyty!

Hasłem tegorocznej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości był Biznes i Zarządzanie. Rozgrywki rozpoczęły się w listopadzie 2022 roku, zakończyły zaś w przededniu Wielkanocy 2023.

Podążając śladami ubiegłorocznej triumfatorki Karoliny Stasicy, uczniowie bielskiego „Żeroma” ponownie przynieśli całej społeczności szkolnej powody do dumy. Maciej Boruń – uczeń klasy 3 c, spisał się wybornie, został laureatem Olimpiadyzapewniając sobie tym samym indeks prestiżowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W finałowych rozgrywkach uplasował się na fantastycznym szóstym miejscu, wyprzedzając kilkuset uczestników konkursu z całej Polski. Maciejowi oczywiście gratulujemy godnej podziwu postawy i ogromu pracy włożonej w ostateczny sukces olimpijski.

Gratulacje należą się również pozostałym uczniom biorącym udział w rozgrywkach: Filipowi Górczakowi (udział w finale) oraz Marcinowi Chrapuście z 3 e (udział w etapie okręgowym).

Dziękujemy także Rodzicom i osobom wspierającym naszą reprezentację, w tym opiekunowi konkursu Pani Dorocie Szkucik.

Jesteście dla nas wszystkich inspiracją!