Listy zakwalifikowanych do klasy pierwszej III LO. Rok szkolny 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym.
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w ZSO im.S.Żeromskiego w Bielsku-Białej

POBIERZ

Wyniki MATUR 2020

Szanowni Absolwenci,

zaświadczenia o wynikach egzaminu maturalnego będą wydawane we wtorek, 11 sierpnia od godziny 12.00 do 14.00. W kolejnych dniach zaświadczenia można odbierać w ogdzinach pracy sekreteriatu czyli od 7.00 d o13.00. Ze względu na remont LO dokumenty będą wydawane w budynku SP 22, wejście od strony ulicy Grota-Roweckiego 5.

UWAGA !

Osoby odbierające zaświadczenia w imieniu maturzystów zobowiązane są do posiadania pisemnego upoważnienia.

REKRUTACJA! NOWE

UWAGA!

Ze względu na trwający w III LO im. S. Żeromskiego remont, od dnia 30 czerwca 2020 przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych do III LO obywa się od strony budynku Szkoły Podstawowej numer 22. Wejście od ul. Grota Roweckiego 5. Szkoła jest czynna w godzinach od 7.00 do 14.00.

Przypominamy, że dokumenty można składać także elektronicznie na adres zeromski3lo(at)gmail.com z dopiskiem w tytule "Rekrutacja 2020".

Szkoła nieczynna! REMONT!!!

Ze względu na trwający w szkole remont wszystkie bieżące sprawy załatwiane są po uprzedmim umówieniu (tylko dorgą elektroniczną) przez e-mail: zeromski3lo(małpa)gmail.com

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości wystąpienia opóźnień związanych z załatwianiem spraw.

Wirtualne spotkania w III LO

Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie wirtualnymi zeszłotygodniowymi Dniami Otowartymi. Ze względu na Wasze potrzeby przedłużymy możliwość komunikacji poprzez kanał tekstowy Discorda i Instagrama. Zapraszamy do zadawania pytań, a uczniowie będą dbali oto, aby odpowiedzi pojawiały się w jak najkrótszym czasie. Możliwe jest także umówienie się na discordowy czat z uczniami bądź nauczyielami.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE i czekamy na Was ...

 

 

 

DO ZOBACZENIA