Osiągnięcia lata 2019-2020

Osiągnięcia lata 2019-2020

XLVIII  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

      ■ Finaliści: 

      Dagmara Homa 1B (opiekun mgr Beata Składowska)

      Mikołaj Matlak 3C (opiekun mgr Beata Składowska)

 

XXVI Olimpiada Informatyczna

      Laureat:

         Juliusz Korab-Karpowicz  3A (opiekun: mgr Wiesław Jakubiec)

 

Ogólnopolskie finały olimpiad COPTIOSH :

    Olimpiada Wiedzy o III RP  (COPTIOSH):

      Laureat:

         Grzegorz Paciecha 3C  (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

         Andrzej Słowik 3C  (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

Olimpiada Wiedzy o UE  (COPTIOSH):

   Laureat:

        Grzegorz Paciecha 3C  (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

        Andrzej Słowik 3C  (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

XII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE  "Gwiezdny Krąg":

   Laureat:

        Grzegorz Paciecha 3C (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie:

      ■ Laureat:

           Grzegorz Paciecha 3C (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

      ■ Finalista:

          Grzegorz Paciecha 3C   (opiekun: mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

■ XXXVII Olimpiada Języka Łacińskiego:

    ■ Laureat:

      Aleksandra Ziobro 3C     (opiekun: mgr Bożena Kamola-Golonka)

   ■ Finalista:

      Łukasz Bujok 2C    (opiekun: mgr Bożena Kamola-Golonka)

 

■ XXXI Olimpiada Filozoficzna:

   ■ Finalista:

      Szymon Główka 2C   (opiekun: dr Krzysztof Śleziński)

 

■ Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności:

   ■ Finalista:

      Szymon Główka 2C   (opiekunowie: mgr Mirosław Flis i mgr Łukasz Świątek)

      Bartosz Mikołajczyk 2C   (opiekunowie: mgr Mirosław Flis i mgr Łukasz Świątek)

 

■ XLIII Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki:

   ■ Finalista:

      Łukasz Bujok  2C   (opiekun mgr Katarzyna Jakubiec) 

 

KONKURSY:

 

 

■ XXII Ogólnopolski i XXXVI Wojewódzki Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej "LIPA":

   ■ Laureat:   kategoria OPOWIADANIE

        Marta Świetlicka  1D (opiekun mgr Agnieszka Mucha)

 

 

 Konkurs poezji Wisławy Szymborskiej:

      Agnieszka Wadoń 2C - II miejsce (opiekun mgr BarbaraWesołowska)

      Mikołaj Idzik 2C - wyróżnienie

      Nina Kumorek 1B II miejsce w kategorii POEZJA ŚPIEWANA (opiekun mgr BarbaraWesołowska)

 

■ Ogólnopolski Konkurs Recytatorski:

      Nina Kumorek 1B - wyróżnienie (opiekun mgr BarbaraWesołowska)

 

■ XXIX Regionalny Konkurs "Randka z Chemią":

      Artur Kotas  1D  - IV miejsce,   (opiekun mgr Helena Czaderna)

 

■ Konkurs Wiedzy o Sejmie:

      Grzegorz Paciecha 3C - I miejsce    (opiekun mgr Izabela Podlewska-Lasler)

      Andrzej Słowik 3C - III miejsce   (opiekun mgr Izabela Podlewska-Lasler)

 

■ Ogólnopolski Turniej Debat Oxfordzkich " Veritatis et Rationis"organizowany przez Krakowskie Stowarzyszenie Mówców  i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

      Drużyna w składzie:

     Zuzanna Gąsiorek 2C, Patryk Brasse 3B, Wiktor Płonka 3C, Andrzej Słowik 3C - laureaci II miejsca  (opiekun mgr Katarzyna Jakubiec)

 

■ XXII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz 2019"

    Laureatka

        Justyna Bury 3b  (opiekun mgr Joanna Grygierzec)

   ■ Laureatka

      Alicja Mamica 3 Gimn (opiekun mgr Katarzyna Snaczke)