Szkoła nieczynna! REMONT!!!

Ze względu na trwający w szkole remont wszystkie bieżące sprawy załatwiane są po uprzedmim umówieniu (tylko dorgą elektroniczną) przez e-mail: zeromski3lo(małpa)gmail.com

Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości wystąpienia opóźnień związanych z załatwianiem spraw.

REKRUTACJA! NOWE

UWAGA!

Ze względu na trwający w III LO im. S. Żeromskiego remont, od dnia 30 czerwca 2020 przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych do III LO obywa się od strony budynku Szkoły Podstawowej numer 22. Wejście od ul. Grota Roweckiego 5. Szkoła jest czynna w godzinach od 7.00 do 14.00.

Przypominamy, że dokumenty można składać także elektronicznie zgodnie z informacjami zawartymi w zakładce REKRUTACJA 2020/2021

Nauka ZDALNA; szkoła NIECZYNNA

wirus

UWAGA!

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN zajęcia w szkole odbywają się zdalnie. Ważne sprawy można komunikować drogą mailową poprzez skrzynkę: zeromski(małpa)mzo.bielsko.pl. Kontakt z nauczycielami możliwy jest poprzez e-dziennik.

Od 23 marca sekretariat jest dostępny w ograniczony sposób, w tym dla składających wnioski o przyjęcie do klasy 1 Szkoły Podstawowej nr 22. Sekretariat jest czynny w godzinach 9-12 w pokoju 16, w budynku III LO, wejście od ulicy Bohaterów Warszawy. Wnioski można także złożyć drogą mailową na adres: zeromski(małpa)mzo.bielsko.pl.

Wirtualne spotkania w III LO

Szanowni Państwo

Dziękujemy za zainteresowanie wirtualnymi zeszłotygodniowymi Dniami Otowartymi. Ze względu na Wasze potrzeby przedłużymy możliwość komunikacji poprzez kanał tekstowy Discorda i Instagrama. Zapraszamy do zadawania pytań, a uczniowie będą dbali oto, aby odpowiedzi pojawiały się w jak najkrótszym czasie. Możliwe jest także umówienie się na discordowy czat z uczniami bądź nauczyielami.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE i czekamy na Was ...

 

 

 

DO ZOBACZENIA

Rekrutacja 2020

Uaktualnione zasady rekrutacj na rok szkolny 2020/2021

 
KLIKNIJ NA OBRAZEK
Znalezione obrazy dla zapytania: rekrutacja