Certyfikaty językowe Cambridge

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że kolejni uczniowie z naszej szkoły zdali pomyślnie prestiżowe egzaminy Cambridge w sesji zimowej. 

W grudniu do egzaminów CAE i FCE zarejestrowało się z naszej szkoły czterech uczniów  ( Pani mgr Aleksandra Krasucka przeprowadza rejestrację dzięki czemu uczniowie otrzymują zniżkę cenową)i wszyscy zdali na wysokie noty.

Egzamin Cambridge Advanced (CAE) zdali: Monika Bielska z klasy 3d oraz dwóch uczniów z klasy 3c - Dominik Kołodziej i Jakub Krawczyk, którzy otrzymali najwyższą z możliwych ocen - ''''A'''' i dzięki temu otrzymali certyfikat potwierdzający wiedzę z języka angielskiego na poziomie C2 (czyli Cambridge Proficiency - dwa poziomy powyżej poziomu na maturze rozszerzonej z j.ang).

Egzamin First Certificate in English (FCE) zdała Anna Presz z klasy 2e. 

Obie dziewczyny - Monika  i Ania otrzymały również wysoką ocenę ''''B''''.

Również w poprzedniej sesji letniej na egzamin CAE zapisała się przez naszą szkołę  i zdała  Maria Gustof, uczennica klasy 3c (wtedy 2c) otrzymując najwyższą ocenę ''A''. 

Serdecznie gratulujemy uczniom i Pani mgr Aleksandrze Krasuckiej, pod której kierunkiem przygotowywali się do egzaminu.